Üvegek es palackok 40 ml üvegfiola Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100024830
(1)
40 ml üvegfiola Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 008 Ft
20
979 Ft
2%
60
954 Ft
5%
120
929 Ft
7%
240
765 Ft
24%
900
729 Ft
27%
1.800
708 Ft
29%
3.500
608 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 008 Ft 1 008 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
VierCecky gyógyszerész palack miniatűrként! A 40 ml -es átlátszó üveg „Apo Carree” ideális és exkluzív hely a speciális tinktúrákhoz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 84 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 38,1 mm |
| Súly | 120 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 44 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 9–12×22 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
VierCecky gyógyszerész palack miniatűrként! A 40 ml -es átlátszó üveg „Apo Carree” ideális és exkluzív hely a speciális tinktúrákhoz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 84 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 38,1 mm |
| Súly | 120 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 44 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 9–12×22 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.

























