Üvegek es palackok 40 ml üvegpalack 'Florence', ovális, nyílás: patentzár
Tételszám : 100020540
40 ml üvegpalack 'Florence', ovális, nyílás: patentzár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 143 Ft
10
1 107 Ft
3%
20
1 072 Ft
6%
50
1 054 Ft
7%
100
862 Ft
24%
200
826 Ft
27%
500
798 Ft
30%
1.000
684 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Palack Olaszországból származó arcvágással. A 40 ml -es „Firenze” vasalósapkánk a koncentrált eleganciát és a kegyelmet jelenti - ebben a verzióban miniatűr formátumban.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 128,8 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 24,1 mm |
| Súly | 100 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 45 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Palack Olaszországból származó arcvágással. A 40 ml -es „Firenze” vasalósapkánk a koncentrált eleganciát és a kegyelmet jelenti - ebben a verzióban miniatűr formátumban.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 128,8 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 24,1 mm |
| Súly | 100 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 45 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























