435 ml magas zuhanóüveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
292 Ft
30
285 Ft
2%
60
274 Ft
6%
105
271 Ft
7%
255
221 Ft
24%
510
214 Ft
26%
1.005
210 Ft
28%
1.764
171 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 292 Ft 292 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A tipikus alak miatt a 435 ml -es őszi üvegből származó ételek gyorsan és alaposan eltávolíthatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 114,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 225 g |
| Térfogat | 435 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 435 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
A tipikus alak miatt a 435 ml -es őszi üvegből származó ételek gyorsan és alaposan eltávolíthatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 114,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 225 g |
| Térfogat | 435 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 435 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















