440 ml magas üveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
349 Ft
30
338 Ft
3%
60
324 Ft
7%
105
320 Ft
8%
210
263 Ft
24%
750
253 Ft
27%
1.470
242 Ft
30%
2.940
214 Ft
38%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 349 Ft 349 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A tipikus forma miatt a 440 ml -es őszi üvegből származó ételek gyorsan és alaposan megtalálhatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 114 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 240 , 249 g |
| Térfogat | 440 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 440 ml |
| Átmérő - Külső | 77 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
A tipikus forma miatt a 440 ml -es őszi üvegből származó ételek gyorsan és alaposan megtalálhatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 114 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 240 , 249 g |
| Térfogat | 440 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 440 ml |
| Átmérő - Külső | 77 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















