Üvegek es palackok 50 ml széles szájú üveg, nyílás: DIN 40
Tételszám : 100015340
50 ml széles szájú üveg, nyílás: DIN 40
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
427 Ft
20
413 Ft
3%
50
402 Ft
5%
100
395 Ft
7%
200
320 Ft
25%
500
310 Ft
27%
1.000
299 Ft
29%
2.500
263 Ft
38%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 427 Ft 427 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
50 ml tiszta, széles, szélesnyuglós üveg A nagy minőségű, kristálytisztító üveg tartalmát egy sűrűen záró csavarfedelen megőrzi, kiválóan a levegő és a nedvesség előtt. Konyhai összetevők, olajok, parfüm stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
50 ml tiszta, széles, szélesnyuglós üveg A nagy minőségű, kristálytisztító üveg tartalmát egy sűrűen záró csavarfedelen megőrzi, kiválóan a levegő és a nedvesség előtt. Konyhai összetevők, olajok, parfüm stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















