Üvegek es palackok 50 ml üvegpalack 'Cube', négyzet alakú, nyílás: PP 24
Tételszám : 100032420
50 ml üvegpalack 'Cube', négyzet alakú, nyílás: PP 24
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
684 Ft
20
662 Ft
3%
50
644 Ft
5%
100
627 Ft
8%
250
516 Ft
24%
600
495 Ft
27%
1.200
477 Ft
30%
2.400
409 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 684 Ft 684 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 50 ml-es „Cube” csavaros kupak a legkisebb reprezentatív a Cube sorozatunkból: Az egyenes egyenes vonalú kocka alak tiszta szélekkel és kontúrokkal lenyűgöz, így mindenféle esszenciák jó kezekben vannak, mint próba vagy kis ajándékok ebben a palackban. A kocka palackok csavarral vagy parafa szájjal kaphatók 50 ml, 100 ml, 200 ml és 500 ml -ben.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 79 , 83 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 100 , 122 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 24 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 50 ml-es „Cube” csavaros kupak a legkisebb reprezentatív a Cube sorozatunkból: Az egyenes egyenes vonalú kocka alak tiszta szélekkel és kontúrokkal lenyűgöz, így mindenféle esszenciák jó kezekben vannak, mint próba vagy kis ajándékok ebben a palackban. A kocka palackok csavarral vagy parafa szájjal kaphatók 50 ml, 100 ml, 200 ml és 500 ml -ben.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 79 , 83 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 100 , 122 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | PP 24 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























