Üvegek es palackok 50 ml üvegpalack 'Hella', nyílás: GPI 22
Tételszám : 100034610
50 ml üvegpalack 'Hella', nyílás: GPI 22
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
509 Ft
20
495 Ft
2%
60
477 Ft
6%
120
470 Ft
7%
300
385 Ft
24%
540
370 Ft
27%
1.020
356 Ft
30%
3.960
306 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 509 Ft 509 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 50 ml -es átlátszó üveg „Hella” üveg tökéletes helyet kínál kis mennyiségű olajhoz. Elegáns kialakításának köszönhetően ideális, például a szeszes italok kis ajándéktárgyaként való csomagolására vagy kis mennyiségű próba kiszolgálására.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 79,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 68 , 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 53 ml |
| Átmérő - Külső | 40,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 50 ml -es átlátszó üveg „Hella” üveg tökéletes helyet kínál kis mennyiségű olajhoz. Elegáns kialakításának köszönhetően ideális, például a szeszes italok kis ajándéktárgyaként való csomagolására vagy kis mennyiségű próba kiszolgálására.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 79,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 68 , 70 g |
| Térfogat | 50 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 53 ml |
| Átmérő - Külső | 40,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























