Üvegek es palackok 500 ml-es agyagedény, motívum: mézbor, kőedény, fekete, száj: parafa
Tételszám : 100005470
500 ml-es agyagedény, motívum: mézbor, kőedény, fekete, száj: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
2 130 Ft
10
2 068 Ft
2%
20
2 002 Ft
6%
50
1 958 Ft
8%
100
1 596 Ft
25%
200
1 542 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 2 130 Ft 2 130 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 500 ml-es Stone Witcher 'Schwarz-Matt' Met egy minőségi termék a régiónkból, a Westerwaldból. Ezüst -színű közvetlen nyomtatással a kancsó nagyon nemesnek tűnik. Felhívjuk figyelmét is, hogy nem tudjuk teljesen kizárni a Glasur Schwarz-Matt könnyű kopási nyomait.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 202 , 337 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 700 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 530 ml |
| Átmérő - Külső | 83,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 500 ml-es Stone Witcher 'Schwarz-Matt' Met egy minőségi termék a régiónkból, a Westerwaldból. Ezüst -színű közvetlen nyomtatással a kancsó nagyon nemesnek tűnik. Felhívjuk figyelmét is, hogy nem tudjuk teljesen kizárni a Glasur Schwarz-Matt könnyű kopási nyomait.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 202 , 337 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 700 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 530 ml |
| Átmérő - Külső | 83,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























