Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Akkordeon', nyílás: parafa
Tételszám : 100011620
500 ml üvegpalack 'Akkordeon', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
3 889 Ft
10
3 785 Ft
2%
20
3 691 Ft
5%
50
3 609 Ft
7%
100
2 923 Ft
24%
200
2 826 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 3 889 Ft 3 889 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 500 ml -es átlátszó üveg „harmonika” különleges ajándék a zene szerelmeseinek. A nehéz és részletes motívum palack alkalmas mindenféle likőrökre és szeszes italokra.
| Alak - Alap | Akkordeon |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 169,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 54,3 mm |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 500 ml -es átlátszó üveg „harmonika” különleges ajándék a zene szerelmeseinek. A nehéz és részletes motívum palack alkalmas mindenféle likőrökre és szeszes italokra.
| Alak - Alap | Akkordeon |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 169,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 54,3 mm |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.

























