Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Franco', nyílás: parafa

| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 210 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 79 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 210 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 500 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 79 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés

Franco – olasz dizájn nemes palackozásokhoz
A Franco dizájnüveg az olasz kézművességet időtlen eleganciával ötvözi, és stílusos megoldást kínál magas minőségű szeszes italok, likőrök, szirupok és egyéb nemes töltelékek számára. 500 és 700 ml-es méretekben elérhető, tiszta vonalaival és harmonikus formájával minden palackozást tökéletesen kiemel. A klasszikus parafadugós nyak biztonságos és elegáns lezárást tesz lehetővé – a megfelelő zárókészülékek kínálatunkban megtalálhatók. Magas minőségű kidolgozásával és minimalista dizájnjával a Franco ideális választás azoknak a márkáknak, amelyek egy palackban kívánják ötvözni az exkluzivitást és az eleganciát.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























