Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack gyógyszerész „Jimmy”, hatszögletű, nyílás: parafa
Tételszám : 100032450
500 ml üvegpalack gyógyszerész „Jimmy”, hatszögletű, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 033 Ft
10
1 001 Ft
3%
20
972 Ft
5%
50
947 Ft
8%
100
814 Ft
21%
250
786 Ft
23%
500
746 Ft
27%
1.125
721 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 033 Ft 1 033 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az 500 ml-es 'Jimmy' patikai üveg hatszögletű kialakításával és retro ihletésű megjelenésével nyűgöz le, amelyet modern módon értelmeztek. Tökéletes üvegpalack likőrök, borok és szeszes italok palackozásához vagy tálalásához egy csipetnyi vintage eleganciával. A palack hegyes dugóinkkal zárható, mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú sütőben és sütőben is használható.
| Alak - Alap | Hatszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 180 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 75,8 mm |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 516 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az 500 ml-es 'Jimmy' patikai üveg hatszögletű kialakításával és retro ihletésű megjelenésével nyűgöz le, amelyet modern módon értelmeztek. Tökéletes üvegpalack likőrök, borok és szeszes italok palackozásához vagy tálalásához egy csipetnyi vintage eleganciával. A palack hegyes dugóinkkal zárható, mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú sütőben és sütőben is használható.
| Alak - Alap | Hatszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 180 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 75,8 mm |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 516 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















