Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Hella', nyak: GPI 28
Tételszám : 100034590
500 ml üvegpalack 'Hella', nyak: GPI 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
778 Ft
20
753 Ft
3%
50
725 Ft
6%
100
710 Ft
8%
250
567 Ft
27%
500
542 Ft
30%
1.000
520 Ft
33%
1.820
445 Ft
42%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 778 Ft 778 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Elegáns kialakításával az 500 ml-es 'Hella' üvegpalack tökéletes likőrökhöz, szeszes italokhoz, gyümölcslevekhez és egyéb italokhoz, amelyeket stílusosan kell bemutatni. Hidegálló és mosogatógépben mosható. A palack a GPI kupakkal (GPI 28) kompatibilis.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 159 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 400 , 407 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 516 ml |
| Átmérő - Külső | 82,9 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Elegáns kialakításával az 500 ml-es 'Hella' üvegpalack tökéletes likőrökhöz, szeszes italokhoz, gyümölcslevekhez és egyéb italokhoz, amelyeket stílusosan kell bemutatni. Hidegálló és mosogatógépben mosható. A palack a GPI kupakkal (GPI 28) kompatibilis.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 159 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 400 , 407 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 516 ml |
| Átmérő - Külső | 82,9 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























