Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Homeland', nyílás: GPI 28

| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 204,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 595 , 600 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 81 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 204,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 595 , 600 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 81 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés

Homeland
A "Homeland" sorozat jellegzetes eleganciát és kiváló minőségű kidolgozást képvisel. Ez az exkluzív, átlátszó hengeres üvegpalack több mint 2 cm vastag üvegaljával tűnik ki, amely nemcsak rendkívüli stabilitást biztosít, hanem lenyűgöző optikai mélységet is kölcsönöz. A masszív, mégis stílusos forma a "Homeland"-et tökéletes választássá teszi nemes szeszes italok, karakteres likőrök és egyéb prémium töltetek számára. A rugalmas nyitási lehetőségeknek köszönhetően – választható parafa- vagy GPI 28 zárással – a palack az egyedi igényekhez igazítható. A "Homeland" időtlen dizájnt ötvöz erőteljes megjelenéssel, és minden terméket stílusosan helyez előtérbe.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























