Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Rustica speciale speciale', nyílás: parafa

| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg , Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 240,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Átmérő - Külső | 80,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg , Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 240,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 450 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Átmérő - Külső | 80,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés

500 ml-es 'Rustica speciale' üvegpalack – esztétikus, funkcionális és sokoldalúan használható
A Flaschenland "Rustica" termékcsaládja kiváló minőségű üvegedényeket kínál, amelyek sokoldalúságukkal és tartósságukkal tűnnek ki. A sorozat fő jellemzője a klasszikus dizájn és a kivételes hőállóság kombinációja. Az 500 ml-es „Rustica speciale” üvegpalack hideg-, hő- és sütőálló anyagminőséggel rendelkezik, emellett mikrohullámú sütőben és mosogatógépben is használható. A palack praktikus parafadugós nyakkal van ellátva, amely biztonságos és stílusos zárási lehetőséget biztosít. Az átlátszó üveg és a kerek forma egyszerre teszi a palackot funkcionálissá és esztétikussá. Ideális ecet, olaj, szeszes italok, pálinka vagy bor tárolására és bemutatására.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























