Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Vanessa', ovális, nyílás: parafa
Tételszám : 100028140
500 ml üvegpalack 'Vanessa', ovális, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 400 Ft
10
1 347 Ft
3%
20
1 307 Ft
6%
50
1 278 Ft
8%
100
1 095 Ft
21%
200
1 052 Ft
24%
1.365
1 009 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 400 Ft 1 400 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az elegáns, 500 ml -es átlátszó üveg „Vanessa” alkalmas tinktúrák, olajok és esszenciák tárolására. Ez a tányérszájú elegáns palack vonzó helyet kínál a szirup és a likőrök számára!
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 74 mm |
| Súly | 600 , 616 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 517 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az elegáns, 500 ml -es átlátszó üveg „Vanessa” alkalmas tinktúrák, olajok és esszenciák tárolására. Ez a tányérszájú elegáns palack vonzó helyet kínál a szirup és a likőrök számára!
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 74 mm |
| Súly | 600 , 616 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 517 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























