Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack Vroni, nyílás: Twist-Off (TO 43)
Tételszám : 100025520
500 ml üvegpalack Vroni, nyílás: Twist-Off (TO 43)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
463 Ft
21
452 Ft
2%
63
434 Ft
6%
105
427 Ft
7%
210
349 Ft
24%
693
335 Ft
27%
1.365
324 Ft
30%
2.700
281 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 463 Ft 463 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az elegáns, 500 ml széles nyaki palack, a „vroni” ideális tejtermékekhez, gyümölcslevekhez, turmixokhoz és még sok máshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 198 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 260 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 68,9 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az elegáns, 500 ml széles nyaki palack, a „vroni” ideális tejtermékekhez, gyümölcslevekhez, turmixokhoz és még sok máshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 198 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 260 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 520 ml |
| Átmérő - Külső | 68,9 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























