Üvegek es palackok 580 ml ékszergyűjtő üveg 'Orcio', nyílás: Twist-Off (TO 82)
Tételszám : 100029830
580 ml ékszergyűjtő üveg 'Orcio', nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
620 Ft
20
594 Ft
4%
50
584 Ft
5%
100
569 Ft
8%
250
468 Ft
24%
600
446 Ft
28%
1.100
431 Ft
30%
2.057
373 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
580 ml Universal Glass Samos - Finom lekvárok és lekvárok találnak egy szép helyet ebben a gyönyörű üvegben.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Bulgária |
| Magasság | 109 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 210 g |
| Térfogat | 580 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 580 ml |
| Átmérő - Külső | 103 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
580 ml Universal Glass Samos - Finom lekvárok és lekvárok találnak egy szép helyet ebben a gyönyörű üvegben.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Bulgária |
| Magasság | 109 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 210 g |
| Térfogat | 580 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 580 ml |
| Átmérő - Külső | 103 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























