Üvegek es palackok 640 ml Felicitas lekvárosüveg, nyílás: Twist-Off (TO 100)
Tételszám : 100038860
640 ml Felicitas lekvárosüveg, nyílás: Twist-Off (TO 100)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
395 Ft
50
370 Ft
6%
100
367 Ft
7%
250
292 Ft
26%
840
278 Ft
29%
1.680
263 Ft
33%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 395 Ft 395 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fedezze fel a Felicitas 640 ml-es lekvárosüveget Twist-Off záródással. A kereküveg tökéletes lekvárhoz, mézhez vagy uborkához. Egy sokoldalú tartály, amely egyszerűvé és stílusossá teszi a tárolást.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 640 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 640 ml |
| Átmérő - Külső | 108 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fedezze fel a Felicitas 640 ml-es lekvárosüveget Twist-Off záródással. A kereküveg tökéletes lekvárhoz, mézhez vagy uborkához. Egy sokoldalú tartály, amely egyszerűvé és stílusossá teszi a tárolást.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 640 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 640 ml |
| Átmérő - Külső | 108 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























