Üvegek es palackok 70 ml lapos leesőüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Tételszám : 100008940
70 ml lapos leesőüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
231 Ft
28
224 Ft
3%
56
217 Ft
6%
112
214 Ft
7%
252
171 Ft
25%
504
164 Ft
29%
1.008
160 Ft
30%
3.978
135 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 231 Ft 231 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A tipikus forma miatt a 70 ml -es őszi üvegből származó acélok gyorsan és alaposan eltávolíthatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 36 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 70 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 70 ml |
| Átmérő - Külső | 59,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A tipikus forma miatt a 70 ml -es őszi üvegből származó acélok gyorsan és alaposan eltávolíthatók. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 36 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 70 g |
| Térfogat | 70 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 70 ml |
| Átmérő - Külső | 59,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























