Üvegek es palackok 700 ml agyagedény 'Calvados, kőedény, fekete, száj: parafa'
Tételszám : 100003990
700 ml agyagedény 'Calvados, kőedény, fekete, száj: parafa'
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 072 Ft
10
1 043 Ft
2%
20
1 004 Ft
6%
50
990 Ft
7%
100
805 Ft
24%
200
780 Ft
27%
525
755 Ft
29%
1.050
644 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 072 Ft 1 072 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 700 ml -es kő kő boszorkány parafa szájjal, „fekete és fényes” egy minőségi termék régiónkból, a Westerwaldból. A kőedény bögréket a megvilágítás, a különösen hosszú hűtési hatás és a savállóság jellemzi.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 217 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 780 ml |
| Átmérő - Külső | 89 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 700 ml -es kő kő boszorkány parafa szájjal, „fekete és fényes” egy minőségi termék régiónkból, a Westerwaldból. A kőedény bögréket a megvilágítás, a különösen hosszú hűtési hatás és a savállóság jellemzi.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 217 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 750 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 780 ml |
| Átmérő - Külső | 89 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















