Üvegek es palackok 700 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100006040
(1)
700 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 691 Ft
10
1 641 Ft
2%
20
1 591 Ft
5%
50
1 556 Ft
7%
100
1 267 Ft
25%
200
1 225 Ft
27%
770
1 186 Ft
29%
1.540
1 015 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 691 Ft 1 691 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A szögletes, letisztult kialakítás és a kiváló minőség fémjelzi a sokoldalú, 700 ml-es 'Carré' gyógyszertári palackot. Ideális likőrök, szeszes italok és egyéb termékek palackozására, és parafával zárható.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 175 , 179 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 85 mm |
| Súly | 580 , 600 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 718 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
A szögletes, letisztult kialakítás és a kiváló minőség fémjelzi a sokoldalú, 700 ml-es 'Carré' gyógyszertári palackot. Ideális likőrök, szeszes italok és egyéb termékek palackozására, és parafával zárható.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 175 , 179 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 85 mm |
| Súly | 580 , 600 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 718 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























