Üvegek es palackok 700 ml üvegpalack 'Roger', nyakátmérő: PP 28
Tételszám : 100023570
700 ml üvegpalack 'Roger', nyakátmérő: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
434 Ft
30
417 Ft
3%
60
409 Ft
5%
105
399 Ft
8%
210
320 Ft
26%
300
313 Ft
27%
780
306 Ft
29%
1.536
263 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 434 Ft 434 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 'Roger' egy sokoldalú, 700 ml-es átlátszó üveg többcélú palack csavaros kupakkal (PP 28) – ideális vizes palackként, nyitott borokhoz, gyümölcslevekhez és sok más italhoz. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 300,3 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 360 , 382 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 715 ml |
| Átmérő - Külső | 71,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 'Roger' egy sokoldalú, 700 ml-es átlátszó üveg többcélú palack csavaros kupakkal (PP 28) – ideális vizes palackként, nyitott borokhoz, gyümölcslevekhez és sok más italhoz. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 300,3 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 360 , 382 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 715 ml |
| Átmérő - Külső | 71,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























