Üvegek es palackok 700 ml üvegpalack 'Sammy', nyílás: PP 31,5
Tételszám : 100023580
700 ml üvegpalack 'Sammy', nyílás: PP 31,5
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
481 Ft
15
470 Ft
2%
30
456 Ft
5%
60
445 Ft
7%
105
367 Ft
23%
255
352 Ft
26%
780
338 Ft
29%
1.536
288 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 481 Ft 481 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 'Sammy', egy 700 ml-es átlátszó üvegpalack, sokoldalú és alkalmas gyümölcslevek, szirupok, üdítőitalok, likőrök és még sok más folyadék töltésére. A lapos vállú vékony üvegpalack kompatibilis a csavaros kupakkal (PP 31.5). Mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 291 , 294 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 320 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 715 ml |
| Átmérő - Külső | 72,1 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 'Sammy', egy 700 ml-es átlátszó üvegpalack, sokoldalú és alkalmas gyümölcslevek, szirupok, üdítőitalok, likőrök és még sok más folyadék töltésére. A lapos vállú vékony üvegpalack kompatibilis a csavaros kupakkal (PP 31.5). Mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 291 , 294 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 320 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 715 ml |
| Átmérő - Külső | 72,1 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























