Üvegek es palackok 720 ml konzervüveg II, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Tételszám : 100040620
720 ml konzervüveg II, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
296 Ft
20
288 Ft
2%
50
277 Ft
6%
100
274 Ft
7%
250
223 Ft
24%
500
219 Ft
26%
1.000
208 Ft
29%
2.212
179 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 296 Ft 296 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A nagy, 720 ml-es edény sokoldalú mindenféle ínyenc termékhez - legyen szó pácolt zöldségekről vagy gyümölcsökről, sós tojásról vagy más tartósított ételekről. A csavarható szájú tartósítóedény (TO 82) mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 142,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 280 g |
| Térfogat | 720 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 720 ml |
| Átmérő - Külső | 90 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A nagy, 720 ml-es edény sokoldalú mindenféle ínyenc termékhez - legyen szó pácolt zöldségekről vagy gyümölcsökről, sós tojásról vagy más tartósított ételekről. A csavarható szájú tartósítóedény (TO 82) mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőhöz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 142,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 280 g |
| Térfogat | 720 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 720 ml |
| Átmérő - Külső | 90 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























