Üvegek es palackok 720 ml négyszögletű üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Tételszám : 100016770
720 ml négyszögletű üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
634 Ft
10
619 Ft
2%
20
602 Ft
5%
50
580 Ft
8%
100
502 Ft
20%
200
477 Ft
24%
539
459 Ft
27%
1.078
452 Ft
28%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 634 Ft 634 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú 720 ml -es „ikarus” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 144 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 444 , 450 g |
| Térfogat | 720 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 779 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 82 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú 720 ml -es „ikarus” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 144 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 86 mm |
| Súly | 444 , 450 g |
| Térfogat | 720 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 779 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 82 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















