Üvegek es palackok 750 ml borosüveg 'Golia', antikzöld, nyílás: parafa
Tételszám : 100035060
750 ml borosüveg 'Golia', antikzöld, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
495 Ft
15
477 Ft
3%
30
466 Ft
5%
60
456 Ft
7%
105
356 Ft
28%
255
338 Ft
31%
510
328 Ft
33%
900
313 Ft
36%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 495 Ft 495 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml-es antikzöld borosüveg, a 'Golia Leggera' klasszikus Bordeaux formában, amelyet hengeres természetes testtel szállítanak (egy nukleáris kapcsok külön kaphatók), a nagy üveg súlyával és a sötét, antik-zöld színű színű. Különleges fényvédelem, ezért ideális a magas színvonalú borok kitöltéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 312 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 650 , 657 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 78 mm |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml-es antikzöld borosüveg, a 'Golia Leggera' klasszikus Bordeaux formában, amelyet hengeres természetes testtel szállítanak (egy nukleáris kapcsok külön kaphatók), a nagy üveg súlyával és a sötét, antik-zöld színű színű. Különleges fényvédelem, ezért ideális a magas színvonalú borok kitöltéséhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 312 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 650 , 657 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 78 mm |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















