Üvegek es palackok 750 ml borosüveg 'Imperiale', nyak: parafa
Tételszám : 100035710
750 ml borosüveg 'Imperiale', nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
746 Ft
15
722 Ft
3%
30
700 Ft
6%
60
686 Ft
8%
105
559 Ft
25%
255
541 Ft
27%
510
520 Ft
30%
704
449 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 746 Ft 746 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml -es tiszta borosüveg „Imperial Alta Leggera” egy kissé kúpos bordeaux formában, amelyet hengeres természetes sarokkal szállítanak (egy nukleáris kapcsák külön kaphatók), nagy üveg súlyával, és ezért ideális a magas töltéshez, és ideális a magas töltéshez, és ideális a magas töltéshez. Minőségi borok.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 280 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 500 , 522 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 772 ml |
| Átmérő - Külső | 73,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml -es tiszta borosüveg „Imperial Alta Leggera” egy kissé kúpos bordeaux formában, amelyet hengeres természetes sarokkal szállítanak (egy nukleáris kapcsák külön kaphatók), nagy üveg súlyával, és ezért ideális a magas töltéshez, és ideális a magas töltéshez, és ideális a magas töltéshez. Minőségi borok.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 280 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 500 , 522 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 772 ml |
| Átmérő - Külső | 73,5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























