Üvegek es palackok 750 ml borosüveg 'Liberty', nyak: parafa
Tételszám : 100035030
750 ml borosüveg 'Liberty', nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
723 Ft
15
705 Ft
2%
30
680 Ft
5%
60
662 Ft
8%
105
545 Ft
24%
255
523 Ft
27%
510
509 Ft
29%
699
434 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 723 Ft 723 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml-es tiszta borosüveg „Liberty Leggera” egy klasszikus Bordeaux-formában nagy üveg súlyával, amelyben kiváló minőségű fehér és rózsaborok vannak jó kezekben vannak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 330 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 600 , 611 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 75,6 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Minőségi üveg Olaszországból! A 750 ml-es tiszta borosüveg „Liberty Leggera” egy klasszikus Bordeaux-formában nagy üveg súlyával, amelyben kiváló minőségű fehér és rózsaborok vannak jó kezekben vannak.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 330 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 600 , 611 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 75,6 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























