Üvegek es palackok 750 ml hosszúnyakú agyagedény, kőedény, fekete, száj: parafa
Tételszám : 100034500
750 ml hosszúnyakú agyagedény, kőedény, fekete, száj: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 253 Ft
10
1 211 Ft
3%
20
1 178 Ft
5%
50
1 154 Ft
7%
100
940 Ft
24%
200
908 Ft
27%
528
876 Ft
30%
1.056
755 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 253 Ft 1 253 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 750 ml-es hosszú nyakú kőedény mopszot Schwarz-Matt-ben parafa szájjal, a Westerwald-ból származik, és kiváló lehetőséget kínál minden Essence számára, mert átjárhatatlan és hosszú hűtési hatással rendelkezik. Kínálunk más színű és formájú kőedények kancsókat is. Felhívjuk figyelmét is, hogy nem tudjuk teljesen kizárni a Glasur Schwarz-Matt könnyű kopási nyomait.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 268 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 850 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 780 ml |
| Átmérő - Külső | 85,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 750 ml-es hosszú nyakú kőedény mopszot Schwarz-Matt-ben parafa szájjal, a Westerwald-ból származik, és kiváló lehetőséget kínál minden Essence számára, mert átjárhatatlan és hosszú hűtési hatással rendelkezik. Kínálunk más színű és formájú kőedények kancsókat is. Felhívjuk figyelmét is, hogy nem tudjuk teljesen kizárni a Glasur Schwarz-Matt könnyű kopási nyomait.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Kőagyag |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 268 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 850 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 780 ml |
| Átmérő - Külső | 85,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























