Üvegek es palackok 750 ml üveges palack 'Weinschlegel', nyílás: PP 28
Tételszám : 100005390
750 ml üveges palack 'Weinschlegel', nyílás: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
580 Ft
30
563 Ft
2%
60
552 Ft
4%
105
538 Ft
7%
210
438 Ft
24%
300
424 Ft
26%
675
409 Ft
29%
1.350
352 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 580 Ft 580 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 750 ml-es 'Weinschlegel' üvegpalack klasszikus, egyszerű formájú, és általában német és francia fehérborok palackjaként használják, de más italok palackozására is használható. Kompatibilis a csavaros kupakkal (PP 28). A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 305 , 310 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 365 , 380 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 76 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 750 ml-es 'Weinschlegel' üvegpalack klasszikus, egyszerű formájú, és általában német és francia fehérborok palackjaként használják, de más italok palackozására is használható. Kompatibilis a csavaros kupakkal (PP 28). A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, valamint mikrohullámú és tradicionális sütőben is használható.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 305 , 310 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 365 , 380 g |
| Térfogat | 750 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 770 ml |
| Átmérő - Külső | 76 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























