Üvegek es palackok 870 ml bonbontartó üveg, nyílás: Twist Off (TO 82)
Tételszám : 100010730
870 ml bonbontartó üveg, nyílás: Twist Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
595 Ft
20
587 Ft
1%
50
584 Ft
1%
100
452 Ft
24%
250
377 Ft
36%
Semmi sincs kiválasztva
870 ml tárolóüveg - édességek, mogyoró, ételek stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 131,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 380 , 385 g |
| Térfogat | 870 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 870 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
870 ml tárolóüveg - édességek, mogyoró, ételek stb.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 131,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 380 , 385 g |
| Térfogat | 870 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 870 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























