Westmark Adagoló kifolyó 'Auto Pour' 2 cl, PE-műanyag, áttetsző
Tételszám : 100018430
Adagoló kifolyó 'Auto Pour' 2 cl, PE-műanyag, áttetsző
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
3 275 Ft
10
3 172 Ft
3%
20
3 076 Ft
6%
50
3 012 Ft
8%
100
2 453 Ft
25%
200
2 375 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Professzionális, átlátszó adagoló kiöntő 2cl golyós visszatartó rendszerrel. Kifejezetten professzionális alkalmazásra alkalmas.
17,0 és 21,0 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102 mm |
| Súly | 23 g |
| Térfogat | 20 ml |
| Átmérő - Külső | 39 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Professzionális, átlátszó adagoló kiöntő 2cl golyós visszatartó rendszerrel. Kifejezetten professzionális alkalmazásra alkalmas.
17,0 és 21,0 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102 mm |
| Súly | 23 g |
| Térfogat | 20 ml |
| Átmérő - Külső | 39 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












