Westmark Adagolókiöntő 'Auto Pour' 3 cl, PE-műanyag, átlátszó
Tételszám : 100018440
Adagolókiöntő 'Auto Pour' 3 cl, PE-műanyag, átlátszó
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
3 154 Ft
10
3 058 Ft
3%
20
2 966 Ft
5%
50
2 895 Ft
8%
100
2 368 Ft
24%
200
2 286 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 3 154 Ft 3 154 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Professzionális, átlátszó adagoló 3cl golyós visszatartó rendszerrel. Kiválóan alkalmas professzionális alkalmazásra.
17,0 és 21,0 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102 mm |
| Súly | 23 g |
| Térfogat | 30 ml |
| Átmérő - Külső | 39 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Professzionális, átlátszó adagoló 3cl golyós visszatartó rendszerrel. Kiválóan alkalmas professzionális alkalmazásra.
17,0 és 21,0 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 102 mm |
| Súly | 23 g |
| Térfogat | 30 ml |
| Átmérő - Külső | 39 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












