Üvegek es palackok Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', PP-műanyag, fehér
Tételszám : 100000180
Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', PP-műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
694 Ft
20
676 Ft
2%
50
655 Ft
5%
100
634 Ft
8%
250
520 Ft
25%
500
502 Ft
27%
1.000
481 Ft
30%
2.500
413 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 694 Ft 694 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', amely masszív PP műanyagból készült, lekerekített kialakításával és egyszerű csatlakozózárával nyűgöz le. Tökéletes a higiénikus és pontos adagoláshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 16 g |
| Átmérő - Külső | 37 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér Airless adagoló pumpafej 'Mezzo', amely masszív PP műanyagból készült, lekerekített kialakításával és egyszerű csatlakozózárával nyűgöz le. Tökéletes a higiénikus és pontos adagoláshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 16 g |
| Átmérő - Külső | 37 mm |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.

























