Üvegek es palackok Ajándékdoboz 'Csillogó jégkristályok', négyzet alakú, papír, piros
Tételszám : 100035330
Ajándékdoboz 'Csillogó jégkristályok', négyzet alakú, papír, piros
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
915 Ft
10
890 Ft
2%
20
865 Ft
5%
50
844 Ft
7%
100
691 Ft
24%
200
662 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
A „pezsgő jégkristályok” ajándékdoboz ideális a bor, a pezsgő és a szeszes italok dekoratív csomagolásához. Karácsonyi és Mikulás ajándékokra is alkalmas!
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Súly | 77 g |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „pezsgő jégkristályok” ajándékdoboz ideális a bor, a pezsgő és a szeszes italok dekoratív csomagolásához. Karácsonyi és Mikulás ajándékokra is alkalmas!
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Súly | 77 g |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















