Üvegek es palackok Ajándékdoboz 'Fémes', téglalap alakú, karton, pezsgőszínű
Tételszám : 100005160
Ajándékdoboz 'Fémes', téglalap alakú, karton, pezsgőszínű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
2 150 Ft
20
2 083 Ft
3%
50
2 022 Ft
5%
100
1 980 Ft
7%
250
1 609 Ft
25%
500
1 556 Ft
27%
1.000
1 502 Ft
30%
2.500
1 292 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 2 150 Ft 2 150 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „Champagne-Metallic” ajándékdoboz kiváló minőségű és dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szellemek palackjai számára. A belső állítható lécek miatt a doboz szinte minden palackmérethez alkalmas.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 380 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 76 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „Champagne-Metallic” ajándékdoboz kiváló minőségű és dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szellemek palackjai számára. A belső állítható lécek miatt a doboz szinte minden palackmérethez alkalmas.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 380 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 76 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























