Üvegek es palackok Ajándékdoboz 'Hullám', téglalap alakú, karton, natúr színű
Tételszám : 100002100
Ajándékdoboz 'Hullám', téglalap alakú, karton, natúr színű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
911 Ft
10
890 Ft
2%
20
862 Ft
5%
50
833 Ft
8%
100
684 Ft
24%
200
662 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 911 Ft 911 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „Welle- Sahara” ajándékdoboz egy dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok, valamint az ajándékok számára. Alkalmas 1 üveghez. Szintén kapható más színekben is, felület a hullámcsomagolásban.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Hullámkarton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 365 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Súly | 108 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „Welle- Sahara” ajándékdoboz egy dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok, valamint az ajándékok számára. Alkalmas 1 üveghez. Szintén kapható más színekben is, felület a hullámcsomagolásban.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Hullámkarton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 365 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Súly | 108 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















