Üvegek es palackok Ajándékdoboz 'Impuls', téglalap alakú, karton, agyag
Tételszám : 100020970
Ajándékdoboz 'Impuls', téglalap alakú, karton, agyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 012 Ft
10
983 Ft
2%
20
958 Ft
5%
50
933 Ft
7%
100
768 Ft
24%
200
732 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 012 Ft 1 012 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az „Impulse” ajándékdoboz dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok számára. Alkalmas 1 üveghez. Szintén alkalmas ajándékokra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Súly | 77 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az „Impulse” ajándékdoboz dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok számára. Alkalmas 1 üveghez. Szintén alkalmas ajándékokra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Karton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Súly | 77 g |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















