Üvegek es palackok Ajándékdoboz 'Welle', négyzet alakú, karton, bordó vörös
Tételszám : 100011640
Ajándékdoboz 'Welle', négyzet alakú, karton, bordó vörös
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 220 Ft
20
1 187 Ft
2%
50
1 144 Ft
6%
100
1 126 Ft
7%
150
915 Ft
25%
200
882 Ft
27%
250
857 Ft
29%
500
732 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 220 Ft 1 220 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A „Welle-Bordeaux” ajándékdoboz egy dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok, valamint az ajándékok számára. Alkalmas 1 üveghez.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Hullámkarton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 365 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Súly | 108 g |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „Welle-Bordeaux” ajándékdoboz egy dekoratív csomagolás a bor, a pezsgő vagy a szeszes italok, valamint az ajándékok számára. Alkalmas 1 üveghez.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Hullámkarton |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 365 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Súly | 108 g |
| Szín | Piros |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















