Üvegek es palackok Címke 'Fekete szeder', négyzet alakú, fém, ezüst
Tételszám : 100004790
Címke 'Fekete szeder', négyzet alakú, fém, ezüst
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
659 Ft
10
634 Ft
3%
20
619 Ft
6%
50
605 Ft
8%
100
495 Ft
24%
200
477 Ft
27%
500
459 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 659 Ft 659 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fémtömítés 'Blackberry' téglalap alakú kb. 5x5 cm, önálló és rugalmas címke, amely az üvegnek és szinte minden egyéb anyagnak felel meg. Ideális szeder likőr, szeder lekvár és minden, ami a szederhez kapcsolódik
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fémtömítés 'Blackberry' téglalap alakú kb. 5x5 cm, önálló és rugalmas címke, amely az üvegnek és szinte minden egyéb anyagnak felel meg. Ideális szeder likőr, szeder lekvár és minden, ami a szederhez kapcsolódik
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Ón |
| Gyártási ország | Franciaország |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 3 g |
| Szín | Ezüst |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















