Üvegek es palackok Csavaros zárófej permetezővel, PP műanyag, fehér, nyílásméret: 24/410
Tételszám : 100031730
Csavaros zárófej permetezővel, PP műanyag, fehér, nyílásméret: 24/410
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
445 Ft
20
427 Ft
4%
50
417 Ft
6%
100
409 Ft
8%
250
331 Ft
25%
500
320 Ft
28%
1.000
310 Ft
30%
2.500
267 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 445 Ft 445 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavaros permetezőfej masszív PP műanyagból készült, és tökéletesen illeszkedik a 24/410-es nyakméretű flakonokra. Ideális az egyszerű és biztonságos használathoz. Praktikus és megbízható megoldás permetezőpalackjaihoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 206 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 27 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | 24/41 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavaros permetezőfej masszív PP műanyagból készült, és tökéletesen illeszkedik a 24/410-es nyakméretű flakonokra. Ideális az egyszerű és biztonságos használathoz. Praktikus és megbízható megoldás permetezőpalackjaihoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 206 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 27 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | 24/41 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















