Üvegek es palackok Csavarzár, ABS műanyag, ezüst, nyílásra: GPI 28/400
Tételszám : 100029360
Csavarzár, ABS műanyag, ezüst, nyílásra: GPI 28/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
354 Ft
20
340 Ft
3%
50
329 Ft
7%
100
318 Ft
10%
250
268 Ft
24%
500
261 Ft
26%
1.000
239 Ft
32%
2.500
211 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
A csavarzár erős, ezüst színű ABS műanyagból készült, és precíz illeszkedésének köszönhetően biztos tartást nyújt. Kifejezetten kerek zárakhoz tervezték GPI 28/400 nyílással. A tartós anyag hosszú élettartamot és megbízhatóságot garantál sokoldalú felhasználás esetén. Ideális mindazok számára, akik egy termékben keresik a minőséget és a funkcionalitást.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A csavarzár erős, ezüst színű ABS műanyagból készült, és precíz illeszkedésének köszönhetően biztos tartást nyújt. Kifejezetten kerek zárakhoz tervezték GPI 28/400 nyílással. A tartós anyag hosszú élettartamot és megbízhatóságot garantál sokoldalú felhasználás esetén. Ideális mindazok számára, akik egy termékben keresik a minőséget és a funkcionalitást.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Súly | 7 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























