Üvegek es palackok Csavarzár, ABS műanyag, fekete, a nyílásra: GPI 28/400
Tételszám : 100029460
Csavarzár, ABS műanyag, fekete, a nyílásra: GPI 28/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
366 Ft
20
359 Ft
1%
50
341 Ft
6%
100
337 Ft
7%
250
273 Ft
25%
500
265 Ft
27%
1.000
255 Ft
30%
2.500
219 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 366 Ft 366 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fekete csavarzár ellenálló ABS műanyagból, kifejezetten kerek GPI 28/400 menetes nyílásokhoz tervezve. Ez a zár biztonságos és megbízható tömítést biztosít. Tökéletesen megfelel a pontos illeszkedés és az anyagminőség magas követelményeinek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fekete csavarzár ellenálló ABS műanyagból, kifejezetten kerek GPI 28/400 menetes nyílásokhoz tervezve. Ez a zár biztonságos és megbízható tömítést biztosít. Tökéletesen megfelel a pontos illeszkedés és az anyagminőség magas követelményeinek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14,2 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Fekete |
| Száj mérete | GPI 28/400 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























