Üvegek es palackok Csavarzár eredetiségzárral, PE műanyag, fehér, nyílásra: DIN 18
Tételszám : 100000650
Csavarzár eredetiségzárral, PE műanyag, fehér, nyílásra: DIN 18
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
128 Ft
50
125 Ft
2%
100
121 Ft
5%
500
117 Ft
8%
1.000
103 Ft
19%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 128 Ft 128 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavarzár erős PE műanyagból készült, és eredetiségvédő zárással mindig biztonságos és megbízható tömítést biztosít. Ideális a DIN 18 nyílásokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 19,9 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 22 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | DIN 18 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavarzár erős PE műanyagból készült, és eredetiségvédő zárással mindig biztonságos és megbízható tömítést biztosít. Ideális a DIN 18 nyílásokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 19,9 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 22 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | DIN 18 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























