Üvegek es palackok Csavarzár, fém, arany, a nyíláshoz: PP 28
Tételszám : 100000810
Csavarzár, fém, arany, a nyíláshoz: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
64 Ft
20
61 Ft
4%
50
57 Ft
10%
100
53 Ft
17%
250
50 Ft
21%
500
43 Ft
32%
1.000
39 Ft
39%
2.500
36 Ft
43%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 64 Ft 64 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fedezze fel kiváló minőségű kerek csavaros kupakjainkat, amelyek ideálisak biztonságos és egyszerű alkalmazásokhoz. Tökéletes minőség és funkcionalitás. Ideális hidegen töltött italokhoz, például vízhez, savas gyümölcslevekhez és legfeljebb 15 térfogatszázalék alkoholtartalmú alkoholos termékekhez. Kb. 75 °C-ig történő pasztőrözésre is alkalmas. Nem ajánlott olaj- vagy zsírtartalmú töltelékekhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1,5 g |
| Átmérő - Külső | 30 mm |
| Szín | Arany |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fedezze fel kiváló minőségű kerek csavaros kupakjainkat, amelyek ideálisak biztonságos és egyszerű alkalmazásokhoz. Tökéletes minőség és funkcionalitás. Ideális hidegen töltött italokhoz, például vízhez, savas gyümölcslevekhez és legfeljebb 15 térfogatszázalék alkoholtartalmú alkoholos termékekhez. Kb. 75 °C-ig történő pasztőrözésre is alkalmas. Nem ajánlott olaj- vagy zsírtartalmú töltelékekhez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 14 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 1,5 g |
| Átmérő - Külső | 30 mm |
| Szín | Arany |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























