Üvegek es palackok Csavarzár, fém, ezüst, nyílásra: 70/400
Tételszám : 100000610
Csavarzár, fém, ezüst, nyílásra: 70/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
274 Ft
20
267 Ft
2%
50
263 Ft
4%
100
260 Ft
5%
250
206 Ft
24%
500
203 Ft
25%
1.000
192 Ft
29%
2.500
164 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 274 Ft 274 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az ezüstszínű fém csavarzár tökéletesen illeszkedik a 70/400-as nyílásokra. Masszív és kerek formájú, biztos tartást és megbízható zárást garantál. Ideális mindazok számára, akik a minőséget és a funkcionalitást egyaránt keresik.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 11 mm |
| Súly | 4,45 g |
| Átmérő - Külső | 72,02 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az ezüstszínű fém csavarzár tökéletesen illeszkedik a 70/400-as nyílásokra. Masszív és kerek formájú, biztos tartást és megbízható zárást garantál. Ideális mindazok számára, akik a minőséget és a funkcionalitást egyaránt keresik.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 11 mm |
| Súly | 4,45 g |
| Átmérő - Külső | 72,02 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























