Üvegek es palackok Csavarzár, fém, ezüst, peremhez: PP 31,5
Tételszám : 100002220
Csavarzár, fém, ezüst, peremhez: PP 31,5
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
71 Ft
10
68 Ft
4%
20
64 Ft
9%
50
61 Ft
14%
100
53 Ft
25%
200
50 Ft
29%
1.000
43 Ft
39%
2.500
39 Ft
45%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 71 Ft 71 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fém ezüst csavarzár kifejezetten kerek palacknyakakhoz készült, 31,5 mm-es PP átmérővel. Magas stabilitásáról és megbízhatóságáról ismert. Ez a zár biztos illeszkedést garantál, és sokféle alkalmazásra alkalmas, ahol a biztonság és a tartósság fontos szempont.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 16,5 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fém ezüst csavarzár kifejezetten kerek palacknyakakhoz készült, 31,5 mm-es PP átmérővel. Magas stabilitásáról és megbízhatóságáról ismert. Ez a zár biztos illeszkedést garantál, és sokféle alkalmazásra alkalmas, ahol a biztonság és a tartósság fontos szempont.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 16,5 mm |
| Súly | 2 g |
| Átmérő - Külső | 31,3 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























