Üvegek es palackok Csavarzár kétindításos menet, PE műanyag, fehér, nyílásra: PET 38 mm
Tételszám : 100039560
Csavarzár kétindításos menet, PE műanyag, fehér, nyílásra: PET 38 mm
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
103 Ft
20
100 Ft
2%
50
93 Ft
9%
100
89 Ft
13%
250
75 Ft
27%
500
71 Ft
31%
1.000
68 Ft
33%
2.500
61 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 103 Ft 103 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A fehér csavarzár erős PE-műanyagból készült, biztos tartást nyújt 38 mm-es nyakátmérőjű PET-palackokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 15 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5,5 g |
| Átmérő - Külső | 40 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | PET 38 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A fehér csavarzár erős PE-műanyagból készült, biztos tartást nyújt 38 mm-es nyakátmérőjű PET-palackokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 15 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 5,5 g |
| Átmérő - Külső | 40 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | PET 38 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















