Üvegek es palackok Csavarzár, PP műanyag, fehér, nyakmérethez: 70/400
Tételszám : 100001060
Csavarzár, PP műanyag, fehér, nyakmérethez: 70/400
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
115 Ft
20
111 Ft
3%
50
108 Ft
6%
100
104 Ft
9%
250
83 Ft
27%
500
79 Ft
31%
1.000
75 Ft
34%
2.500
72 Ft
37%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 115 Ft 115 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fedezze fel a fehér csavarzárat tartós PP műanyagból, amely tökéletesen illeszkedik a 70/400-as nyílásokhoz. Ez a kiváló minőségű zár biztonságos és könnyű használatot garantál Önnek. Masszív és megbízható módon védi tartalmát, és minden alkalmazásnál kellemes, biztonságos zárást biztosít.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12,1 mm |
| Súly | 8 g |
| Átmérő - Külső | 71,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fedezze fel a fehér csavarzárat tartós PP műanyagból, amely tökéletesen illeszkedik a 70/400-as nyílásokhoz. Ez a kiváló minőségű zár biztonságos és könnyű használatot garantál Önnek. Masszív és megbízható módon védi tartalmát, és minden alkalmazásnál kellemes, biztonságos zárást biztosít.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 12,1 mm |
| Súly | 8 g |
| Átmérő - Külső | 71,9 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | 70/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























