Üvegek es palackok Csavarzár, PP műanyag, fehér, nyílásra: PP 28
Tételszám : 100000890
Csavarzár, PP műanyag, fehér, nyílásra: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
89 Ft
20
85 Ft
4%
50
82 Ft
7%
100
78 Ft
12%
200
68 Ft
23%
500
64 Ft
28%
1.000
61 Ft
31%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 89 Ft 89 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér csavaros kupak tartós polipropilénből (PP), kifejezetten PP 28 menettel rendelkező nyílásokhoz készült. Biztosítja a biztonságos, szoros lezárást. A kupak könnyen kezelhető, masszív és sokoldalúan használható, így ideális különböző alkalmazásokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 22,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér csavaros kupak tartós polipropilénből (PP), kifejezetten PP 28 menettel rendelkező nyílásokhoz készült. Biztosítja a biztonságos, szoros lezárást. A kupak könnyen kezelhető, masszív és sokoldalúan használható, így ideális különböző alkalmazásokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 22,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 4 g |
| Átmérő - Külső | 32,5 mm |
| Szín | Fehér |
| Száj mérete | PP 28 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















